AIVR3K21 DIP-8 2.2V-3.6V 21sn Ses Kayıt Entegresi
13,62 TL
*13,62 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Fiyat
Stok Kodu
RU7E4MMLYB
Tipi Açıklama
Kategori Ses Kayıt Entegreleri
Ürünün Adı AIVR3K21 DIP-8 2.2V-3.6V 21sn Ses Kayıt Entegresi
Üretici Firma APLUS
Kılıf/Kasa DIP-8
Ses Süresi 21sn
Özellikleri 8-bit CPU based Voice chip series
Montaj Tipi THT
Çıkış Akımı 4mA
Besleme Voltajı 3.2 V to 3.6 V
Paket Tipi Dökme
Ürünün Açıklaması 8-bit CPU based Voice chip series
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
AIVR3K21 DIP-8 2.2V-3.6V 21sn Ses Kayıt Entegresi RU7E4MMLYB AIVR3K21 DIP-8 2.2V-3.6V 21sn Ses Kayıt Entegresi