AT89C4051-24PU DIP-20
136,18 TL
*136,18 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Fiyat
Stok Kodu
25CAYYG9E1
Tipi  Açıklama
Kategori Mikroişlemci
Ürünün Adı AT89C4051-24PC
Üretici Firma Microchip
Kılıf /Kasa DIP-20
Montaj Tipi ŞERİT
Özellikleri MCU 8-bit 8051 CISC 4KB Flash 5V 20-Pin PDIP W Tube
Montaj Tipi THT
Voltajı 3.3 to 5.5 V
Hız 8 BİT
Bellek Türü 24 MHZ
Program Bellek Boyutu 4 KB (4 K x 8)
RAM Boyutu 128 B
EEPROM Boyutu NONE
I/O Sayısı 15
Açıklaması 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 4KB (4K x 8) FLASH 20-PDIP