AT89C51RC-24JI PLCC44
272,37 TL
*272,37 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Fiyat
Stok Kodu
Q1Z8Z9SK49
Tipi  Açıklama
Kategori Mikroişlemci
Ürünün Adı AT89C51PC-24JI
Üretici Firma Microchip
Kılıf /Kasa PLCC 44
Montaj Tipi ŞERİT
Özellikleri 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 4KB (4K x 8) FLASH 44-PLCC (16.6x16.6)
Montaj Tipi THT
Voltajı 3.3 to 5.5 V
Hız 8 BİT
Bellek Türü 24 MHZ
Program Bellek Boyutu 32 KB (32 K x 8)
RAM Boyutu 512 x 8
EEPROM Boyutu None
I/O Sayısı 32
Açıklaması 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 4KB (4K x 8) FLASH 44-PLCC (16.6x16.6)