AT89C51RC-24PU DIP-40
272,37 TL
*272,37 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Fiyat
Stok Kodu
278M1CVEUS
Tipi  Açıklama
Kategori Mikroişlemci
Ürünün Adı AT89C51PC-24PC
Üretici Firma Microchip
Kılıf /Kasa DIP40
Montaj Tipi ŞERİT
Özellikleri MCU 8-bit 80C51 CISC 32KB Flash 5V 40-Pin PDIP W Tube
Montaj Tipi THT
Voltajı 3.3 to 5.5 V
Hız 8 BİT
Bellek Türü 24 MHZ
Program Bellek Boyutu 32 KB (32 K x 8)
RAM Boyutu 512 x 8
EEPROM Boyutu None
I/O Sayısı 32
Açıklaması
8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 32KB (32K x 8) FLASH 40-PDIL