AT89C52-24PI DIP-40
272,37 TL
*272,37 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Fiyat
Stok Kodu
4B4ANNGKL1
Tipi  Açıklama
Kategori Mikroişlemci
Ürünün Adı AT89C52-24PI
Üretici Firma Microchip
Kılıf /Kasa DIP-40
Montaj Tipi ŞERİT
Özellikleri
8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 8KB (8K x 8) FLASH 40-PDIP
Montaj Tipi THT
Voltajı 3.3 to 5.5 V
Hız 8 BİT
Bellek Türü 24 MHZ
Program Bellek Boyutu 8 KB (8 K x 8)
RAM Boyutu 256 B
EEPROM Boyutu NONE
I/O Sayısı 32
Açıklaması