BD249C Transistörü NPN 100 V 25 A 125 W TO-247
53,37 TL
*53,37 TL den başlayan taksitlerle!
| Tipi | Açıklama |
| Kategori | Mosfetler |
| Ürünün Adı | BD249C |
| Üretici Firma | ST |
| Kılıf /Kasa | TO-220 |
| Montaj Tipi | Dökme |
| Özellikleri | BD249C TO-218 25A 100V 125W NPN TRANSISTOR |
| Montaj Tipi | THT |
| Çıkış Amperi | 25A |
| Besleme Voltajı | 100V |
| Sıcaklık | -20℃~+75℃ |
| Ürünün Açıklaması | BD249C TO-218 25A 100V 125W NPN TRANSISTOR |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!