BD250C Transistor PNP 100 V 40 A 125 TO-247
69,38 TL
*69,38 TL den başlayan taksitlerle!
| Tipi | Açıklama |
| Kategori | Mosfetler |
| Ürünün Adı | BD250C |
| Üretici Firma | ST |
| Kılıf /Kasa | TO-247 |
| Montaj Tipi | Dökme |
| Özellikleri | BD250C TO-247 25A 100V PNP TRANSISTOR |
| Montaj Tipi | THT |
| Çıkış Amperi | 25A |
| Besleme Voltajı | 100V |
| Sıcaklık | -20℃~+75℃ |
| Ürünün Açıklaması | BD250C TO-247 25A 100V PNP TRANSISTOR |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!