BS107 N Kanal J-Mosfet TO-92 250 mA , 200V
24,17 TL
*24,17 TL den başlayan taksitlerle!
| Tipi | Açıklama |
| Kategori | Mosfetler |
| Ürünün Adı | BS107 |
| Üretici Firma | ON |
| Kılıf /Kasa | TO-92 |
| Montaj Tipi | Dökme |
| Özellikleri | Trans MOSFET N-CH 200V 0.12A 3-Pin E-Line |
| Montaj Tipi | THT |
| Çıkış Amperi | 250 MA |
| Besleme Voltajı | 60 V |
| Sıcaklık | -20℃~+75℃ |
| Ürünün Açıklaması | Trans MOSFET N-CH 200V 0.12A 3-Pin E-Line |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!