BS170 N Kanal J-Mosfet TO-92 500 mA , 60V
27,03 TL
*27,03 TL den başlayan taksitlerle!
| Tipi | Açıklama |
| Kategori | Mosfetler |
| Ürünün Adı | BS170 |
| Üretici Firma | CDIL |
| Kılıf /Kasa | TO-92 |
| Montaj Tipi | Dökme |
| Özellikleri | Trans MOSFET N-CH 60V 0.5A 3-Pin TO-92 Bag |
| Montaj Tipi | THT |
| Çıkış Amperi | 500mA |
| Besleme Voltajı | 60 V |
| Sıcaklık | -20℃~+75℃ |
| Ürünün Açıklaması | Trans MOSFET N-CH 60V 0.5A 3-Pin TO-92 Bag |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!