BT136-600 Triac 4A 600V TO-252 D2PAK
20,70 TL
*20,70 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Fiyat
Stok Kodu
NAPJM4J9G5
Tipi  Açıklama
Kategori Voltaj Regülatörleri
Ürünün Adı BT136-600
Üretici Firma NXP
Kılıf /Kasa TO-252 DPAK
Montaj Tipi Şerit -Dökme
Çalışma Sıcaklığı -55 °C ~ +175 °C
Özellikleri TRİAC
Montaj Tipi SMT
Fet Tipi PNP
Akım (25°C) 4A
Voltaj 600V
Güç Tüketimi
Ürünün Açıklaması
10mA 5mA 600V TO-252(DPAK) TRIACs RoHS
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
BT136-600 Triac 4A 600V TO-252 D2PAK triac , triyak NAPJM4J9G5 BT136-600 Triac 4A 600V TO-252 D2PAK