BUZ11 N Kanal Mosfet 30A 50V T0-220
40,86 TL
*40,86 TL den başlayan taksitlerle!
| Tipi | Açıklama |
| Kategori | Mosfetler |
| Ürünün Adı | BUZ11 |
| Üretici Firma | ST-SIEMENS |
| Kılıf /Kasa | TO-220 |
| Montaj Tipi | Dökme |
| Özellikleri | Trans MOSFET N-CH Si 50V 30A 3-Pin(3+Tab) TO-220 Tube |
| Montaj Tipi | THT |
| Çıkış Amperi | 1.2A |
| Besleme Voltajı | 30V |
| Sıcaklık | -20℃~+75℃ |
| Ürünün Açıklaması | Trans MOSFET N-CH Si 50V 30A 3-Pin(3+Tab) TO-220 Tube |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!