BUZ72 N Kanal Mosfet 10A 100V TO-220
89,20 TL
*89,20 TL den başlayan taksitlerle!
| Tipi | Açıklama |
| Kategori | Mosfetler |
| Ürünün Adı | BUZ72 |
| Üretici Firma | ST-SIEMENS |
| Kılıf /Kasa | TO-220 |
| Montaj Tipi | Dökme |
| Özellikleri | BUZ72 TO-220 10A 100V 40W 0.2Ω N-CHANNEL MOSFET |
| Montaj Tipi | THT |
| Çıkış Amperi | 1.2A |
| Besleme Voltajı | 30V |
| Sıcaklık | -20℃~+75℃ |
| Ürünün Açıklaması | BUZ72 TO-220 10A 100V 40W 0.2Ω N-CHANNEL MOSFET |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!