BUZ90AF N Kanal Mosfet 4.5A 600V TO-220
40,87 TL
*40,87 TL den başlayan taksitlerle!
| Tipi | Açıklama |
| Kategori | Mosfetler |
| Ürünün Adı | BUZ90 |
| Üretici Firma | ST-SIEMENS |
| Kılıf /Kasa | TO-220 |
| Montaj Tipi | Dökme |
| Özellikleri | BUZ90 4.5A 600V N-Channel Power MOSFET |
| Montaj Tipi | THT |
| Çıkış Amperi | 4.5A |
| Besleme Voltajı | 600V |
| Sıcaklık | -20℃~+75℃ |
| Ürünün Açıklaması | BUZ90 4.5A 600V N-Channel Power MOSFET |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!