HK14FD-DC-12V Röle 5A Çift Kontak Huike
65,39 TL
*65,39 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Fiyat
Stok Kodu
MNQTVZ39
HK14FD -DC 12V -S X X X X
Special Request Code G:RoHS
Mounting Termination  NIL:PCB
Contact Form NIL: 2C      2A  2B
Coil Power NIL:0.72W    H:0.53W
Type  Of  Sealing  Nil:Flow Solder Type S:Plastic Sealed Type
Coil Voltag  3V、5V、6V、9V、12V、24V、48V
CoilType DC:DC
Type HK14FD
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
HK14FD-DC-12V Röle 5A Çift Kontak Huike relay , finder röle MNQTVZ39 HK14FD-DC-12V Röle 5A Çift Kontak Huike