LF444 DIP-14 Amplifikatör
143,80 TL
*143,80 TL den başlayan taksitlerle!
| Tipi | Açıklama |
| Kategori | Amplifikatör |
| Ürünün Adı | LF444 |
| Üretici Firma | ST-TEXAS |
| Kılıf/Kasa | DIP-14 |
| Çalışma Sıcaklığı | -0°C - +70°C |
| Özellikleri | Op Amp Quad Low Power Amplifier ±18V 14-Pin PDIP Tube |
| Montaj Tipi | THT |
| Çıkış Gücü | N/A |
| Besleme Voltajı | N/A |
| Paket Tipi | Şerit |
| Ürünün Açıklaması | Op Amp Quad Low Power Amplifier ±18V 14-Pin PDIP Tube |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!