M4T32-BR12SH1
817,42 TL
*817,42 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Fiyat
Stok Kodu
M4T32
Tipi  Açıklama
Kategori Zamanlayıcı Entegreleri
Ürünün Adı M4T28-BR12SH1
Üretici Firma ST
Kılıf /Kasa SNAPHAT-4
Montaj Tipi Şerit -Dökme
Çalışma Sıcaklığı -40 °C ~ +85 °C
Özellikleri Real Time Clock and TIMEKEEPER SNAPHAT Battery with Crystal
Montaj Tipi THT
Besleme Voltajı 2.8V
Pil Kapasitesi 48mA
Yük Kapasitesi 12PF
Kristal Frekansı 32.768KHZ