PIC16F688-I/P
108,95 TL
*108,95 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Fiyat
Stok Kodu
GYWCAAHW5T
Tipi  Açıklama
Kategori Mikroişlemci
Ürünün Adı PIC16F688-I/P
Üretici Firma Microchip
Kılıf /Kasa DIP14
Montaj Tipi ŞERİT
Özellikleri MCU 8-bit PIC RISC 7KB Flash 2.5V/3.3V/5V Automotive AEC-Q100 14-Pin PDIP Tube
Montaj Tipi THT
Voltajı 2 to 5.5 V
Hız 20MHZ
Bellek Türü Flash
Program Bellek Boyutu 7 KB (4 K x 14)
RAM Boyutu 368 B
EEPROM Boyutu 256 B
I/O Sayısı 16
Açıklaması
PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 14-PDIP