PIC16F883-I/SP DIP28
163,42 TL
*163,42 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Fiyat
Stok Kodu
FHKTWZ48
Tipi  Açıklama
Kategori Mikroişlemciler
Ürünün Adı PIC16F883-I/SP
Üretici Firma Microchip
Kılıf /Kasa DIP28
Montaj Tipi Şerit -Dökme
Çalışma Sıcaklığı -40 °C ~ +85 °C
Özellikleri MCU 8-bit PIC RISC 7KB Flash 2.5V/3.3V/5V 28-Pin SPDIP Tube
Montaj Tipi THT
Bellek Türü Flash
Bit Sayısı 8 Bit
Hız 48 Mhz
Program Bellek Boyutu 7 KB (4 K x 14)
RAM Boyutu 256 B
EEPROM Boyutu 256 B
I/O Sayısı 24
Kullanabilir N/A
Ürünün Özellikleri PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-SPDIP