PIC16F886-I/SO SOIC28
163,42 TL
*163,42 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Fiyat
Stok Kodu
7WWUS6VFRJ
Tipi  Açıklama
Kategori Mikroişlemciler
Ürünün Adı PIC16F886-I/SO
Üretici Firma Microchip
Kılıf /Kasa SOIC28
Montaj Tipi Şerit -Dökme
Çalışma Sıcaklığı -40 °C ~ +85 °C
Özellikleri MCU 8-bit PIC RISC 14KB Flash 2.5V/3.3V/5V 28-SOIC
Montaj Tipi THT
Bellek Türü Flash
Bit Sayısı 8 Bit
Hız 48 Mhz
Program Bellek Boyutu 14 KB (8 K x 14)
RAM Boyutu 368 B
EEPROM Boyutu 256 B
I/O Sayısı 24
Kullanabilir N/A
Ürünün Özellikleri
PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SOIC