PIC18F1320 MCU 8BIT 8KB FLASH SOIC18
245,13 TL
*245,13 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Fiyat
Stok Kodu
T38QFDJUAU
Tipi  Açıklama
Kategori Mikroişlemciler
Ürünün Adı PIC18F1320-I/SO
Üretici Firma Microchip
Kılıf /Kasa SOIC18 (7.50mm)
Montaj Tipi Şerit -Dökme
Çalışma Sıcaklığı -40 °C ~ +85 °C
Özellikleri High Performance, Enhanced Flash MCUs with 10-Bit A/D
Montaj Tipi SMT
Bellek Türü Flash
Bit Sayısı 8 Bit
Hız 40MHZ
Program Bellek Boyutu 8 KB (4 K x 16)
RAM Boyutu 256 x 8
EEPROM Boyutu 256 x 8
I/O Sayısı 16
Kullanabilir N/A
Ürünün Özellikleri PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 8KB (4K x 16) FLASH 18-SOIC