ST L78M15ABDT-TR
9,81 TL
*9,81 TL den başlayan taksitlerle!
Fiyat
Stok Kodu
LAGKYXQNWF
Column1 Column2
Tipi  Açıklama
Kategori Voltaj Regülatörleri
Ürünün Adı ST L78M15ABDT-TR
Kılıf /Kasa TO252-3 (DPAK)
Montaj Tipi Şerit
Çalışma Sıcaklığı 0℃~+125℃@(Tj)
Voltage Dropout 2V@(1A)
Montaj Tipi SMT
Giriş Montajı  7V -18V
Çıkış Voltajı 5 V
Çıkış Akımı 1.5 A
Ürünün Açıklaması 62dB@(120Hz) Positive Fixed 5V TO-252-2(DPAK) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators RoHS