J112 Trans JFET N-CH 3-Pin TO-92 Bag
13,62 TL
*13,62 TL den başlayan taksitlerle!
| Tipi | Açıklama |
| Kategori | Transistörler |
| Ürünün Adı | J112 |
| Üretici Firma | ON-FAIRCHILD |
| Kılıf /Kasa | TO-92 |
| Montaj Tipi | Dökme |
| Özellikleri | TRANSISTOR DIS.50mA 35V N-CH TO92 JFET THT |
| Montaj Tipi | THT |
| Çıkış Amperi | 1.2A |
| Besleme Voltajı | 30V |
| Sıcaklık | -20℃~+75℃ |
| Ürünün Açıklaması | Trans JFET N-CH 3-Pin TO-92 Bag |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!