VNH2SP30 14A Arduino Dual Motor Shield
544,74 TL
*544,74 TL den başlayan taksitlerle!
Fiyat
Stok Kodu
GHLVWXY2
Dual VNH2SP30 14A DC Motor Sürücü Shield
5.5V ila 16V arasında besleme ile sürekli olarak 14A ve peak okarak 30A değerlerinde motor sürebilmeniz mümkün.
Logic sinyaller arduino uyumlu 5V ve 20kHz PWM sinyalleri ile kontrol edilebilir.
Üstelik analog voltaj ile de motor kontrol edebilirsiniz.
Ürün koruma özellikleri sayesinde uygulama alanı oldukça geniştir.
* Ters akım koruması
* Yüksek voltak koruması
* Düşük akım koruması
* Aşırı akım koruması
* Aşırı ısınma koruması
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
VNH2SP30 14A Arduino Dual Motor Shield motor driver , motor shield GHLVWXY2 VNH2SP30 14A Arduino Dual Motor Shield