XH-W3001 220V AC Dijital Termostat 1500W
119,84 TL
*119,84 TL den başlayan taksitlerle!
Fiyat
Stok Kodu
XHW3001220VAC
XH-W 3001
XH-W3001 AC 220V Röle çıkışlı bir dijital termostattır. Yüksek hassasiyete sahip bir sıcaklık ölçümü ve kontrol cihazıdır. 0,1 ℃ yüksek sıcaklık kontrol hassasiyeti sunar. Sıcaklık kontrol aralığı -50 ℃ ile 110 ℃ arasındadır. Su geçirmez ve kolay paslanmayan paslanmaz çelik malzemeden yapılmış 1M'lik bir prob içerir.
XH-W3001 Kullanımı:
Üzerindeki iki buton ile kontrol edilir.
Özellikleri:
Ana malzeme: ABS
Gerilim: 220V
Çıkış: 10A (maks.)
Sıcaklık Ölçüm Aralığı: -50 ~ 110 ℃
Sıcaklık Kontrol Aralığı: -50 ~ 110 ℃
Sıcaklık Kontrol Hassasiyeti: 0.1 ℃
Yük Gücü: 1500W (220V)
Ölçüm Girişi: NTC10K 1m su geçirmez prob
Kurulum Deliği Mesafesi: 7.3cm / 2.87in
Delik Çapı: 4mm / 0.15in
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
XH-W3001 220V AC Dijital Termostat 1500W XHW3001220VAC XH-W3001 220V AC Dijital Termostat 1500W